• info@newarderi.com

Her Dönemin Modası: NEWAR Kadın Deri Ceket Modelleri

Özgün tasarımı ve yeni nesil moda anlayışıyla uyumlu çizgileri ile NEWAR kadın deri ceket modelleri, her dönemin modası olarak beğeni topluyor. Deri giyim kültürü modası geçmeyen ve farklı giyim tarzları ile uyumlu bir tercih olurken, NEWAR bu uyumu bir adım daha öne taşıyor.

Malzeme ve işçilik kalitesini daima üst seviyede tutan NEWAR, kendi tasarımcılarının kaleme aldığı modelleri ile sektöre damga vurmayı sürdürüyor. Son yılların modasına uygun ürünlerin yanı sıra, uzun yıllar modası geçmeyecek efsane tasarımlarda giyimine önem verenlerin tercihi oluyor.

Farklı Kombinler Yapabileceğiniz Kadın Deri Ceket Modelleri

Kadın deri ceketler, farklı birçok kombinle uyum sağlayabilecek hatlara sahip ürünlerdir. Özellikle tasarımsal anlamda daha fazla önem verilerek hazırlanmış ürünleri spor giyimin yanı sıra sokak giyimi de başta olmak üzere, farklı tarzlar ile kombin yapabilirsiniz.

Renk ve desen seçenekleri özenle hazırlanan kadın deri ceket çeşitleri, şıklık ve zarafetin modada ki temsilcisi oluyor. Uzun ömürlü ürünler olması da modaya uygun giyinmeye önem verenlerin kıyafet harcamalarını önemli ölçüde düşürüyor. Hakiki deriden imal edilmiş ürünler uzun ömürlü ve şık bir görünüm sunarken, deriyi işleyen ustalıkta büyük önem taşıyor.

Kaliteli malzemenin her zaman için işinin ehillerinin ellerinde hayat bulacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle NEWAR bünyesinde sektörün en önemli tasarımcılarını ve ustalarını istihdam etmektedir. Kaliteli malzemenin usta ellerde hayat bulması sayesinde kadın deri ceket modelleri daha şık bir görüntü sunmakla birlikte uzun ömürlü olmaktadır.

Efsane Tasarımlar ile İnanılmaz Şıklığın Sahibi Olun

Deri ceket sektörü Türkiye'de henüz istenilen seviyeye gelebilmiş değildir. Bunun en önemli nedeni ise hakiki deri kaliteli ürünlerin alternatif malzemelerle yapılan ürünlere göre biraz daha pahalı olduğu yanılgısıdır.

Hakiki deri kadın ceketleri suni deri veya kumaş gibi farklı malzemelerle imal edilen ceketlere göre çok daha uzun ömürlüdür. Renk solmasının olmaması ve birkaç kat daha uzun yıllar görüntüsünde değişiklik olmadan kullanılabilmesi, aslında gerçek deri kadın ceket modellerinin pahalı olmadığının da en önemli göstergesidir. Kullanım ömrü ve fiyatlar kıyaslandığında ortaya gerçekten ucuz sayılabilecek bir orantının çıktığını söylemek mümkün oluyor.

Ayrıca deri ceket modellerinin birçok giyim tarzı ile uyum için de kombin edilebilmesi, fazla kıyafet seçeneğini ve gereksinimi ortadan kaldırıyor. Bu açıdan bakıldığında da deri ceketlerin pahalı değil, aslında diğer ürünlerle imal edilen ürünlere göre uzun vadede çok daha ucuz ve dayanıklı olduğundan bahsedebiliriz.

Bloglar