• info@newarderi.com
Özel Üretim

Özel Üretim

Özel Üretim Deri Ceket

Newar CEM KEREM deri ceket modelleri özel tasarımlarla imal edildikleri gibi, ürünlerimizi kişisel şekilde özelleştirebilme imkânı da sunulmaktadır. Türkiye'de kişiye özel üretim yapan nadir firmalardan biri olan Newar CEM KEREM bu sayede müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

Özel Bir Özellik Ekleyebilirsiniz

Deri giyim üzerinde çığır açan NEWAR, müşterilerine benzersiz bir hizmet sunuyor. Alanında en iyi tasarımcıları bünyesinde barındırmanın yanı sıra müşteri taleplerini de dikkate alan Newar CEM KEREM, müşterilerinin isteklerine özel ürünler üreterek benzersiz bir üretim anlayışını sunmaktadır.

El yapımı deri ceket imalatında kendi has tasarımlarıyla dikkat çeken CEM KEREM, aynı zamanda müşterilerinin ürün kişiselleştirmesine de izin vererek imalatta bir ilki gerçekleştiriyor.

Alacağınız ürünün boyut ve renkleri ile ilgili özel taleplerde bulunabileceğiniz gibi, talebinize göre tamamen size özgü özellikleri de ekletebilirsiniz. Bu sayede benzersiz özellikte deri ceket sahibi olmanız mümkün olur. Özgün giyim konusunda hassas ve kendini özel hissedenlerin tercihi olan kişiselleştirilmiş özellikler, kendine has bir tarz yaratmak isteyenlerin imdadına yetişmektedir.

Her NEWAR müşterisi özel olsa da talepler doğrultusunda üretilecek ürünlerde daha özel özellikleri bir arada sunar. Kendi koleksiyonlarını oluşturmak isteyenler için de önemli bir fırsat olan kişiselleştirmeler, farklı detaylarda şıklığı yansıtmak isteyenlere hitap etmektedir.

Deride şıklığın adresi olan NEWAR, müşterilerini şaşırtacak rakipsiz üretim anlayışıyla sizlere her zaman en iyisini en özel haliyle sunmaya devam ediyor.

Birbirinden şık deri ceket modelleri sizin isteğinize göre kişiselleştirilerek, sadece size özel olarak imal edilir. Farklı renk, desen ve parça ekleme seçeneklerinin yanı sıra boyut seçimiyle de el yapımı ürünlerde Newar CEM KEREM farkını sonuna kadar hissedin.