• info@newarderi.com

Hakkımızda

VİZYON

NEWAR deri olarak vizyonumuz, Türkiye ve dünyanın öncü markası olarak kaliteli, yenilikçi tasarımlarla yaratacağımız deri ceketimizi herkese giydirmektir.


MİSYON
Müşterilerimizi tatmin etmek ya da memnun etmek amacımız değildir. Asıl amacımız onları ürünlerimize hayran bırakmaktır.

 

TEMEL DEĞERLER

 

Müşteri odaklılık: Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamak ve karşılayabilmek, bir söz verildiyse yerine getirmek, müşteriyi memnun etmek için çaba göstermek birinci değerimizdir.

Güvenilirlik ve Dürüstlük: Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara uygun hareket ederiz. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize dürüst, güvenilir ve şeffaf iletişim içinde oluruz.

Yaratıcılık ve sürekli kendini geliştirmek: Yenilikleri öğrenerek harika tasarımlar yapar, daha iyisini yapmak için çaba gösterir ve eğitime önem vererek müşteri memnuniyeti oluştururuz.

Verimlilik, Duyarlılık: Her ürünümüzü en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Profesyonellikle hareket eder ve uygulama aşamasında mükemmeliyetçi olmaya gayret gösteririz. Eğer hatalıysak hatalarımızı kabul eder ve hatalarımızı tekrar etmeyeceğimiz yolları buluruz. Verimli ve koordineli bir şekilde çalışabilmek için çalıştığımız kişilerle sorumluluklarımızı açıkça paylaşırız.

Sosyal Sorumluluk Bilinci: Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretim yaparız. Sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültür ve sanata destek vermeye devam etmekteyiz.

 

Her türlü talepleriniz içinBize Ulaşın

NEWAR’I ziyaret etmek için ücretsiz VİP transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. iletişim numaralarımızdan veya mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

+90 212 510 10 19